Çekmeköy Ariston Servisi

Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunan Çekmeköy Ariston servisi her onarıma 1 yıl garanti veriyor. Orijinal yedek parçalar ile kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Ariston beyaz eşya, kombi ve klimalar için hemen arayın.

Sektörün en eski firmalarından biri olarak tüm modellerin yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Ariston cihazınız ne kadar eski olursa olsun bizi aramanız yeterli. Çalışmıyor, sigorta attırıyor, ses yapıyor, su akıtıyor dediğiniz tüm Ariston cihazların onarımlarını en kısa sürede ve yerinde yapıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası semtlerinden olan Çekmeköy çok büyük bir yüz ölçümüne sahiptir. Son 10 yıldır aktif olarak yaşam başladığı için geniş arazilerden dolayı bölgede en çok site mantığı yerleşim var. Bizler Çekmeköy Ariston servisi olarak siz komşularımıza Ariston beyaz eşya ve kombi servis hizmetleri veriyoruz.

Çekmeköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşyalar arasında en kaliteli markalardan biri olan Ariston’un tüm çamaşır makinesi modelleri için yerinde onarım desteği veriyoruz. Kusursuz ve garantili bir tamir hizmeti almak isterseniz tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Kusursuz donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız.

Çekmeköy Ariston servisi şubemizi arayarak gün içinde tamir, bakım ve kurulum desteği talep edebilirsiniz. Orijinal yedek parçalar ile en sorunsuz tamir desteği sunuyoruz. Servisimiz tarafından tamir edilen tüm Ariston çamaşır makineleri 1 yıl garantilidir.

Ariston çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise cihazın pompası kontrol edilmelidir. Suyunu boşaltmayan cihaz sıkma yapmaz. Bu yüzden pompanın tam anlamıyla çalıştığından emin olunması gerekir. Eğer pompaya bir şeyler kaçmış ise temizledikten sonra denenebilir. Arızanın devam etmesi durumunda motor ve ana kart test edilmelidir.

Çekmeköy Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineleri en az arıza veren cihazlardan biridir. Bunun en büyük sebebi sade bir tasarıma sahip olmaları ve motorlarının güçlü olması. İtalyan menşei makinelerin kullanıcıları cihazlarından oldukça memnun.

Peki Ariston bulaşık makinelerinin kronik arızaları var mı?
Ariston bulaşık makinelerinin tamamında prostat sistemi vardır ve prostat çok kolay tıkanan bir parçadır. Eğer bulaşıklarınızı süzmeden yani kirli kısımları akıtmadan koyarsanız cihazınız prostat uyarısı verecektir. Bunun genelde şu şekilde anlarsınız, makine yıkamaya geçeceği esnada tüm ışıkları yanıp sönüyorsa suyu sayamamış demektir. Bu durumda temizlik ile kurtulabilir. Ariston bulaşık makinesi ışıklar yanıp sönüyor ise Çekmeköy Ariston servisi hemen arayın.

Çekmeköy Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Soğutmayan Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek için servisimizi hemen arayın. Çekmeköy Ariston servisi bölgenin en eski firmalarından biridir. Buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun bizi aramanız yeterli. Orijinal yedek parçalar ile arızalara kalıcı çözümler üretiyoruz.

Ariston buzdolabı A2 arıza kodu veriyor ise cihazınızın ana kartında iletişim hatası var demektir. Genellikle elektrik arızalarından kaynaklanır ve ana kart üzerindeki parçalar zarar gördüğünde ekranda çıkar. Ariston buzdolabı A2 hata kodu onarımı için Çekmeköy şubemizi arayarak yerinde destek alabilirsiniz.

Ariston buzdolabı ışıkları yanıp sönüyor ise elektrik gidip gelmiş olabilir. Ariston buzdolabı modellerinin hepsinde elektrik kesintilerine karşı motoru koruyan bir sistem vardır. Eğer elektrikleriniz sürekli gidip geliyor ise Ariston buzdolabınız hemen çalışmaz. Ortalama 9 dakika bekledikten sonra motor devreye girer. Fakat elektrik gidip geldiğinde cihazı tekrar kapatıp açmanız gerekiyor. Aksi taktirde sürekli olarak ışıkları yanıp söner.

Çekmeköy Ariston Kombi Servisi

çekmeköy ariston kombi servisi

Ariston kombi modellerinde sıkça gördüğümüz arızaların başında sıcak su kesilmesi yada aniden suyun soğuması gelir. Eğer NTC sensör veya sirkülasyon pompası arızalı ise sıcak su ara ara soğuyabilir veya ilk kullanımdan sonra sürekli soğuk akabilir. Bu durumda servis çağırmanız gerekir ve biz Çekmeköy Ariston servisi olarak sizi bu sorundan en hızlı şekilde kurtarabiliriz.

Sıcak su vermeyen ve petekleri ısıtmayan Ariston kombinizi gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Yıllardır Çekmeköy ilçesinde Ariston servisi olarak hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleri ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyor. Ariston kombinizin arızası ne olursa olsun cihazı sökmeden, yerinde tamir ediyoruz.

Alemdağ Ariston Servisi

Alemdağ mahallesinde ikamet eden Ariston kullanıcıları Çekmeköy Ariston servisi şubemizi arayarak aynı gün içinde onarım desteği alabilir. Konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde siz değerli bölge sakinlerimize en hızlı çözümleri üretiyoruz. Profesyonel ve kalıcı bir onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken Alemdağ şubemizi aramak.

Taşdelen Ariston Servisi

Çekmeköy ilçesinin en kalabalık semtlerinden biri olan Taşdelen mahallesinde servis ve bakım desteği veriyoruz. Arızalı Ariston cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek isterseniz Çekmeköy şubemizi arayarak bulunduğunuz bölgeye servis kaydı açtırabilirsiniz. Profesyonel bir çözüm için doğru yerdesiniz.