Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye Ariston servisi firmamız ilçenin en eski beyaz eşya onarım firmasıdır. Yıllar içinde kendini geliştiren ve ekiplerinin sayısını arttıran şubemizde artık Ariston kombi ve klima modelleri için de destek verilmektedir. Yaşadığınız Ariston teknik sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Ariston kullanıcılarına sahip olduğumuz imkanlar ile en hızlı çözümleri üretiyoruz. Ümraniye şubemizde çalışan teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Servisimizde tüm araçlarımız tam donanımlıdır. Orijinal yedek parçalara sahip teknik servis araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz.

Ümraniye Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı hatalarını en hızlı şekilde ve yerinde gidermek istiyorsanız Ümraniye Ariston servisi armanız yeterli. Şube olarak tüm dolapların yedek parçalarına sahibiz. Firmamızda buzdolabı kesinlikle taşınmaz, yerinde tamir edilir.

Firmamız tarafından tamir edilen tüm Ariston buzdolabı modelleri için 1 yıl parça garantisi verilmektedir. Garanti işlem bitiminde evinizde onaylanır ve teslim edilir. Garanti süresi içinde arızalanan parçalardan onarım işlemi alınmaz. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken Ümraniye Ariston servisi şubemizi aramak.

Ümraniye Ariston Klima Servisi

İtalyan üretimi olan Ariston klima modellerinin tamamı için firmamızda servis, bakım ve montaj hizmetleri verilmektedir. 1 yıl garantili Ariston klima tamir desteği sunuyoruz. Ümraniye Ariston servisi şubemiz klima arızalarına yerinde müdahale ediyor ve asla klimanızı söküp tamire götürmüyor. Bize göre her arıza yerinde yapılabilir. Bunlara gaz kaçağı arızası bile dahildir.